II miejsce dla Prawnika na macierzyńskim w plebiscycie popularności

Pamiętacie, jak pisałam wam o tym, że prawnicy blogerzy biegną po zwycięstwo w konkursie Polskiego prawnika na najlepszy i najpopularniejszy blog prawniczy?

Otóż ci co mieli dobiec, od wczoraj już są na mecie.

W tym tygodniu Polski Prawnik ogłosił wyniki przeprowadzonego konkursu. Kazał nam trochę na to poczekać, bowiem najpierw informowano, że konkurs rozstrzygnie do końca czerwca, potem termin ten przesunięto.

Miło mi was poinformować, że

w kategorii na najpopularniejszego bloga

Prawnik na macierzyńskim zajął II Miejsce!

Jest to nic innego, jak plebiscyt popularności, do którego część z przyłożyła swój palec głosując na moją stronę.

Jest to dla mnie bardzo ważne wyróżnienie, bo pochodzi od was, a przecież to właśnie z myślą o was prowadzę Prawnika na macierzyńskim.

Jednak na tym miłych niespodzianek nie koniec.

W kategorii na najlepszego bloga prawniczego Prawnik na macierzyńskim załapał się w pierwszej 10 zajmując ex aequo dziesiąte miejsce.

Jury oceniało zawartość merytoryczną (treść), wygląd (grafikę) oraz walory komunikacyjne blogów. Brało pod uwagę m.in. częstotliwość wpisów, ilość komentarzy, dostosowanie języka do adresata, wykorzystanie materiałów multimedialnych. Każdy członek jury mógł przyznać do 5 punktów za każde kryterium, w sumie do 15 punktów. Maksymalnie było do zdobycia 60 pkt. Liczba ostatecznie przyznanych punktów poszczególnym blogom była bardzo zbliżona, mimo, że jak piszą organizatorzy – każdy z blogów był z innej parafii.

Prawnikowi na macierzyńskim łącznie przyznano 48 punktów.

Gdyby ktoś chciał poczytać o wynikach konkursu i innych wyróżnionych blogach zapraszam na stronę Polskiego Prawnika!


http://www.blogi.polskiprawnik.pl/polski-prawnik-wylonil-najlepsze-blogi-prawnicze-czytelnicy-wybrali-najpopularniejsze%2C1580/

Bardzo wam dziękuję za oddane głosy! Konkursy i adrenalina im towarzysząca na tyle mi przypadły do gustu, że obiecuję, że jak tylko znajdę kolejny, to nas zapiszę ;)

http://prawnik-na-macierzynskim.blog.pl/o-mnie/

3 komentarzy

  1. ~Marcel Q. · 13 lipca 2013 Odpowiedz

    Gratuluję – po prostu! :)

  2. ~Zielona Shamandura · 17 lipca 2013 Odpowiedz

    Bardzo się cieszę i gratuluję Ci serdecznie ;-)

Zostaw odpowiedź