Sympatyczny gest Onetu czyli Prawnik na macierzyńskim zasiada w loży

Nie jestem do końca pewna z czego jestem znana, ale wychodzi na to, że jestem i z tego powodu od paru miesięcy mam zaszczyt zajmować Onetową Lożę blogów.

 Wyróżnienie Onetu

Przyznam, że miałam w planie pochwalić się tym wcześniej, ale najpierw nieprzemijająca zima skłoniła mnie do popełnienia kilka zimowych wpisów m.in. o nartach czterolatka i nartostradach w Karpaczu, a potem były inne ważne tematy i Onetowa Loża zeszła na dalszy plan. Jednak muszę się pospieszyć zanim z Onetowej Loży mnie wysiedlą. Poza tym, co jakiś czas otrzymuję maile od wiernych czytelników którzy piszą do mnie  z takim oto pytaniem:

Czy Prawnik na macierzyńskim wie, że znalazł się w Onetowej Loży blog.pl?

Jasne!  Prawnik na macierzyńskim wie doskonale!

Ale cieszę się, że ten fakt został przez was zauważony.

Brak reklam na stronie

Tym, którzy nie wiedzą, o co mi teraz chodzi, zdradzę, że dokonała się rewolucja, dzięki której z mojej strony zniknęły przypadkowo dobierane przez Onet bannery reklamowe. Nie znajdziesz już w prawym górnym rogu reklamy banku, w górnym pasku reklamy piwa, zaś w dolnym butów sportowych.

Stało się tak właśnie za sprawą tego, że niniejsza strona znalazła się w tzw. UWAGA: ONETOWEJ LOŻY KULTOWEJ!

Możecie więc tu dotrzeć nie tylko poprzez wpisanie na klawiaturze z tzw. palca „prawniknamacierzynskim.pl”, czy klikając z Facebooka, ale także wchodząc na ogólną platformę blogową Onetu, czyli blog.pl i klikając w zakładkę … „ZNANI”. To ci dopiero heca!

A tam znajdziecie same znakomitości.

Przykładowo w LOŻY POLITYCZNEJ „ZNANYCH” zasiadają bardzo bliskie mi osoby między innymi:

-  pan Korwin Mikke były prezes Unii Polityki Realnej oraz Wolności i Praworządności, prezes Kongresu Nowej Prawicy, o poglądach dość osobliwych,

- pan Janusz Palikot, kiedyś dobrze zapowiadający się biznesmen, który  zaczynał od produkowania palet i win musujących, ale skończył jako polityk występujący w koszulce z napisem „jestem gejem„,  przemawiający do ludu za pośrednictwem silikonowego penisa,

- pani Joanna Seneszyn – była członek mojej ulubionej PZPR, która miała jeszcze w życiu pełnić wiele innych ciekawych funkcji  jak np. funkcja dziekana, wiceprzewodniczącej Polsko-Tajwańskiego Zespołu Parlamentarnego, czy też członka Towarzystwa Opieki nad Zwierzętami 

Z kolei w LOŻY LIFE STYLOWEJ zasiadają takie ciekawostki przyrodnicze jak np.

- pani Katarzyna Zielińska polska aktorka i wokalistka, której znakiem rozpoznawczym jest ruda fryzura;

- pani Kinga Rusin –  polska prezenterka i dziennikarka telewizyjna, która po rozstaniu z mężem postanowiła szokować niebanalnym stylem;

- pan Tomasz Jacykow, o którym mogę powiedzieć tylko tyle, że chyba nie jest najbardziej pracowitym blogerem.

I wśród tak zacnego grona znajdziecie także Prawnika na macierzyńskim.

A niech mnie ;)

To bardzo sympatyczny gest ze strony Onetu, bo jak wiadomo z loży lepiej widać, a jak wynika z powyższego jest kogo podziwiać, bo ZNANYCH jest znacznie więcej. Jeśli jesteście ciekawi, sami sprawdźcie:


http://www.blog.pl/znani

http://prawnik-na-macierzynskim.blog.pl/o-mnie/

4 komentarzy

  1. ~looqash.com · 2 lipca 2013 Odpowiedz

    Gratuluję :) I to tak na stałe??

  2. ~ChicaMala · 3 lipca 2013 Odpowiedz

    Gratulacje! :-) Trzymam kciuki za dalsze sukcesy! :-)

  3. ~Majowa Panna · 29 lipca 2013 Odpowiedz

    Przez przypadek tutaj jestem;) Zawsze prawnicy wydawali mi się bardzo zbyt poważni i bardzo twardo stąpający po ziemi ludźmi. Ogólnie ludzie z sądu. Czytałam tak jeden wpis na tym blogu z ciekawości,a potem drugi wpis i zaczął mi się wyłaniać obraz( może to tylko moje odczucie i mam nadzieję,że nie mylne;)) takiej sympatycznej z poczuciem humoru kobiety. No nic;) Może absurdalne co piszę, ale chciałam się tą opinią podzielić. Pozdrawiam serdecznie i życzę dalszych sukcesów;)

Zostaw odpowiedź